Drewno tarasowe jest nie tylko modne i praktyczne, ale również nadaje powierzchniom specyficzny ciepły klimat nawet w chłodne dni. Z tego względu w ostatnich latach deski tarasowe zdobyły uznanie nie tylko wśród użytkowników prywatnych, przy aranżacji terenów wokół budynków mieszkalnych, ale również wśród architektów urządzających miejsca użyteczności publicznej jak parki, skwery, mosty, urzędy czy centra handlowe.

Firma BORTNOWSKI zajmuje się powierzchniami drewnianymi w budownictwie już od ponad 28 lat. Nasze realizacje w parkietach są widoczne w całej Polsce i zapewniamy, że są to obiekty prestiżowe. Teraz na bazie rosnącej popularności budujemy również solidne tarasy i elewacje. Coraz częściej wykonujemy drewniane egzotyczne powierzchnie także w luksusowych obiektach jak hotele, ośrodki SPA, czy nadmorskie kurorty zarówno w kraju, jak i za granicą. Przy aranżacji terenów zielonych i stref zewnętrznego odpoczynku często zestawiamy modne drewno z klinkierem, kamieniem, metalem i szkłem. Takie rozwiązania w naszych realizacjach są widoczne zarówno w koncepcjach ultranowoczesnych, jak i klasycznych.

Stosowane przez nas gatunki drewna egzotycznego muszą mieć doskonałe właściwości dekoracyjne oraz wysoką twardość przy bardzo dużej odporności biologicznej. Ponieważ zapewniamy przez nas wykonanym powierzchniom znaczną trwałość, a naszym klientom brak problemów w czasie użytkowania, nie stosujemy do montażu wszystkich oferowanych na rynku gatunków drewna tarasowego. Poza naszym własnym importem głównym dostawcą na nasze realizacje jest firma DLH DREWNO.

Zapewniamy naszych klientów, że wykonane przez nas realizacje na podstawie doświadczenia, wiedzy i fachowości dają zawsze pewność wysokiej jakości, a co najważniejsze trwałości.


Bieżące realizacje

* Aby przejść do galerii proszę kliknąć w wybrane zdjęcie.
Zakończone realizacje

* Aby przejść do galerii proszę kliknąć w wybrane zdjęcie.
Top