Drewno tarasowe jest nie tylko modne i praktyczne, ale również nadaje powierzchniom specyficzny ciepły klimat nawet w chłodne dni. Z tego względu drewniane deski tarasowe nadal mają wielu zwolenników i są wysoko cenione nie tylko wśród użytkowników prywatnych, przy aranżacji terenów wokół budynków mieszkalnych, ale również wśród architektów urządzających miejsca użyteczności publicznej jak parki, skwery, mosty, urzędy czy centra handlowe. W tym miejscu znajdziecie Państwo wiele rozwiązań designerskich i technicznych.

Firma BORTNOWSKI zajmuje się powierzchniami drewnianymi w budownictwie już od ponad 30 lat. Nasze realizacje w tarasach i parkietach są widoczne w całej Polsce i zapewniamy, że są to obiekty prestiżowe i za sprawą dużego zaufania inwestorów budujemy bardzo solidne i długotrwałe tarasy i elewacje. Są to drewniane powierzchnie w luksusowych obiektach jak hotele, ośrodki SPA, centra handlowe, czy górskie, lub nadmorskie kurorty. Konstrukcyjnie dobieramy najbardziej optymalne warianty w rozwiązaniach budowy tarasów na stropodachach, na płytach betonowych, na gruncie, czy wręcz w wodzie na jeziorach.

Konstrukcje drewniane wrażliwe o dużej nośności są obliczane statycznie i dynamicznie, oraz mogą być wykonywane w NRO jako trudnozapalne.

Przy aranżacji terenów zielonych i stref zewnętrznego odpoczynku często zestawiamy modne drewno z klinkierem, kamieniem, metalem i szkłem. Takie rozwiązania w naszych realizacjach są widoczne zarówno w koncepcjach ultranowoczesnych, jak i klasycznych.

Stosowane przez nas gatunki drewna europejskiego i egzotycznego muszą mieć doskonałe właściwości dekoracyjne oraz wysoką twardość przy bardzo dużej odporności biologicznej, dlatego nie stosujemy do montażu wszystkich oferowanych na rynku gatunków drewna tarasowego, eliminując te najtańsze i najgorsze jakościowo.

Poza naszym własnym importem głównym dostawcą na nasze realizacje jest firma DLH DREWNO.

Zapewniamy naszych klientów, że wykonane przez nas realizacje na podstawie 30 letniego doświadczenia, wiedzy i fachowości dają zawsze pewność wysokiej jakości, perfekcyjnej wręcz dokładności i co najważniejsze trwałości.


Bieżące realizacje

* Aby przejść do galerii proszę kliknąć w wybrane zdjęcie.
Zakończone realizacje

* Aby przejść do galerii proszę kliknąć w wybrane zdjęcie.
Top