Od ponad pół wieku inspiruje nas naturalne piękno i dążenie do najwyższego standardu oferowanych przez nas rozwiązań systemów podłogowych. Nasze produkty tworzymy z niezwykłą starannością i przy pełnym zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry.

Podłogi drewniane DĄBEX to prawdziwie naturalny produkt stanowiący kwintesencję najwyższej technologii i wieloletniego doświadczenia. Naszą dewizą jest hasło „Dobra podłoga to podstawa”.

Tak się składa, że piękna podłoga drewniana to inwestycja na wiele lat, a często nawet na całe życie. Dlatego powinna być dokładnie przemyślana. Zapewniamy, że nasze produkty stanowię od lat wyjątkowo pewne rozwiązania aranżacyjne, cieszące się niesłabnącym uznaniem Klientów. Z nami możesz mieć pewność, że Twoje pomieszczenie zmieni się we wnętrze eleganckie, nowoczesne, pełne ciepła i luksusu. Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów nieustannie szukamy najlepszych rozwiązań i poszerzamy asortyment.

Surowe piękno jakim jest drewno - dar natury, codziennie przekształcamy w klasykę drewna w najlepszym wydaniu. Zapewniamy niepowtarzalny charakter naszych podłóg, indywidualny dobór wykończenia i dbałość o szczegóły w najlepszej jakości.

Podłogi DĄBEX, to doskonały wybór łączący naturalność z funkcjonalnością.Wybierz dział


PARKIETY DWUWARSTWOWE DĄBEX
Wiele lat starań i ciężkiej pracy specjalistów pracujących w naszej firmie zaowocowało powstaniem swego rodzaju muzy dla artystów tworzących unikalne wnętrza z udziałem podłóg drewnianych. Mowa tu o parkietach dwuwarstwowych, które dzięki swoim unikatowym właściwościom są produktem cieszącym się ogromną popularnością na rynku europejskim.

Konstrukcyjnie parkiety dwuwarstwowe składają się z dwóch warstw wyselekcjowanego litego drewna połączonego ze sobą specjalnym mocnym klejem. To gwarantuje niezwykłą trwałość. O wyjątkowości tego asortymentu decyduje nie tylko szlachetny surowiec, jakim jest drewno, ale także nowoczesna technologia, w której są produkowane. Parkiety dwuwarstwowe to produkt gotowy – lakierowany lub olejowany, przeznaczony do szybkiego montażu, nie wymagający dodatkowego cyklinowania. Parkiety dwuwarstwowe Dąbex dzięki swojej specjalnej budowie są niezwykle stabilne i to czyni je odpowiednim materiałem do układania na posadzkach z ogrzewaniem podłogowym. Jest to niewątpliwie niekwestionowany atut podłóg dwuwarstwowych. Dodatkowo, ta wyjątkowo wytrzymała i elegancka podłoga świetnie komponuje się z każdym, nawet najbardziej wysublimowanym wnętrzem.

Ponadczasowy urok drewna, prostota i elegancja kolekcji produktów dwuwarstwowych DĄBEX podkreślają niepowtarzalny charakter każdego pomieszczenia, a dobór kolorystyki, struktury i gatunku drewna sprawiają, że wnętrza stają się bardziej przytulne, zapraszając do spędzania w nich czasu.
Kolorystyka
DESKI DWUWARSTWOWE DĄBEX
Deski dwuwarstwowe DĄBEX są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą wzbogacić wnętrze swojego zacisza domowego o wyjątkowo długie i szerokie deski naturalne, tworzące na podłodze niepowtarzalny obraz szlachetnego drewna.

Zbudowane z dwóch warstw litego drewna, mogą być z powodzeniem stosowane na ogrzewanie podłogowe. Wierzchnia warstwa jest zabezpieczona pięcioma warstwami lakieru UV lub dwiema warstwami oleju naturalnego, dzięki którym deski otrzymują ciekawy wygląd i są gotowe do użytkowania bezpośrednio po ich montażu.

Deski dwuwarstwowe DĄBEX wyróżniają się trwałością i pięknem, tworząc przy tym przytulne i ponadczasowe wnętrza.

Ciekawa struktura drewna i różnorodność jego gatunków oraz wykończeni czynią podłogi dwuwarstwowe poszukiwanymi i wykorzystywanymi w projektowaniu ekskluzywnych i wymagających dekoracji. Dzięki nim możemy uzyskać ciekawy efekt pięknej podłogi. Bogata oferta gatunków, wybarwień, a także wysokiej jakości właściwości mechaniczne sprawiają, że miłość platoniczna nabiera zupełnie innego wymiaru.
Kolorystyka


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcieDESKI PODŁOGOWE DĄBEX
Deski podłogowe lite gotowe DĄBEX zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy poszukują drewnianej podłogi w niepowtarzalnym stylu. To opcja dla tych, którzy wierzą, że cena, jakość oraz wytrzymałość mogą odnaleźć się w jednym produkcie, służącym przez długie lata i utrzymującym przez cały ten czas nowy i świeży wygląd. Dzięki swojej konstrukcji, wyjątkowym parametrom i niezwykłej strukturze drewna litego, deski podłogowe nadają każdemu wnętrzu naturalny i zarazem ponadczasowy klimat. W przeciwieństwie do produktów imitujących drewno, deska podłogowa lita gotowa DĄBEX jest całkowicie naturalna, nie alergizuje i ma bardzo dobre parametry izolacji termicznej. Jej podstawową cechą jest to, że podczas procesu produkcyjnego zostaje poddana odpowiedniej obróbce i wykończeniu – po całym procesie produkcyjnym deski podłogowe lite są już gotowe do użycia, co sprawia, ze dużym atutem jest krótki czas ich montażu.

Deski podłogowe DĄBEX zbierają plon w postaci rosnącej popularności produktu wśród architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. Specjaliści wiedzą, że DĄBEX gwarantuje wysoką jakość, wytrzymałość oraz estetyczny i trwały wygląd proponowanych przez siebie artykułów. Możliwość zastosowania tych sprawdzonych przez specjalistów i wielu zadowolonych klientów desek w pomieszczeniach mieszkalnych o zróżnicowanym charakterze i wystroju buduje ich wysoką pozycję na rynku podłóg drewnianych.

Nasza propozycja ekskluzywnej podłogi drewnianej w postaci deski litej gotowej DĄBEX czyni wybór klienta celebracją piękna i świętem natury.
Kolorystyka


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęciePARKIETY LITE DĄBEX
Parkiety lite - to elementy posadzkowe wyprofilowane z litych desek. Oferujemy Państwu w trzech wariantach:
  • Parkiet/deska lita 16 – parkiet/deska o grubości 16 mm
  • Deska lita 20 – deska lita o grubości 20 mm
  • Parkiet 22 – parkiet o grubości 22 mm
  • Parkiety lite dostępne są w trzech kategoriach do wyboru: lakier, olej oraz w wersji surowej
  • Cechą charakterystyczną tego produktu jest to, że łączy tradycyjny desing z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymiKolorystyka


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcieMOZAIKI PARKIETOWE I PRZEMYSŁOWE DĄBEX
Nieznaczna grubość, ogromna wytrzymałość, a także uniwersalność zastosowań powoduje, iż mozaika parkietowa cieszy się niesłabnącym powodzeniem od wielu lat. Bogactwo wzorów oraz gatunków drewna pozwala na nieskończenie wiele możliwości przy kompozycji podłogi.

Mozaika przemysłowa stosowana jest głównie na podłogi charakteryzujące się intensywnością codziennego użytkowania. Jest wysoce odporna na wszelkiego rodzaju odkształcenia. Można ją wielokrotnie odnawiać. Najczęściej wykorzystywana jest jako materiał podłogowy w dużych firmach lub salonach samochodowych. Połączona z nowoczesnym designem mieszkania stworzy unikalny oraz ciepły klimat.


Kolorystyka


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcie

Top