Klasyczna podłoga wykonana we wzorze jodełki pojedynczej to kolejna moja realizacja długowiecznej powierzchni w nowoczesnych wnętrzach nowego domu.

Wzór ponadczasowy, jak zawsze bardzo pożądany z punktu widzenia technologii drewna. Naprężenia rozkładają się równomiernie po całej powierzchni posadzki. Ten wzór obecnie wraca do łask, nieco odrzucany w ostatnim 20-leciu, teraz jest bardzo popularny i stosuje się go zarówno w loftowych przestrzeniach, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Podłoga wykonana z wielką dbałością w nowej technologii na ogrzewaniu podłogowym z klejami niestarzejącymi się w czasie eksploatacji. Oznacza to, że spoina klejowa będzie taka sama z tą samą wytrzymałością przez cały okres istnienia posadzki. Wykończenie powierzchni to szczotkowana (strukturyzowana) dębina z czterostronnymi fazami, olejowana olejem do obiektów, dokładnie wg technologii identycznej jaką stosujemy w centrach handlowych, gdzie codziennie przemieszcza się tysiące ludzi. Priorytetem inwestora była trwałość, zatem przekrój zastosowanej deszczułki warstwowej posiada warstwę wierzchnią 5,5 mm, co daje możliwość 4-5 krotnej renowacji. To nie jest deska barlinecka z 1,5 milimetrową warstwą górną.

Podłoga tak wykonana wytrzyma w nowym domu na ogrzewaniu podłogowym minimum 70-80 lat. Przewiduję pierwszą renowację po ok. 20 latach.

Galeria


* Aby powiększyć proszę kliknąć w wybrane zdjęcie.

35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 23 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 22 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 21 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 20 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 19 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 18 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 17 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 16 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 15 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 14 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 13 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 12 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 11 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 10 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 9 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 8 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 7 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 6 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 5 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 4 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 3 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 2 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 1 Realizacja podłogi drewnianej w mieszkaniu prywatnym w Zbąszynku. Zdjęcie nr: 1

Schody drewniane47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36
Top