Wybierz dział


KOLEKCJA ORIGINAL CHAPEL PARKET
Pierwsza kolekcja, od której wszystko się zaczęło. I nadal jedna z najpopularniejszych. Ponadczasowa. Piękna. Odpowiednia do każdego otoczenia. Deski z tej kolekcji posiadają unikatową heblowaną powierzchnię, która zapewnia im ciepły i naturalny wygląd.

Kolorystyka
KOLEKCJA ORIGINAL CHAPEL BASILICA
Cofnijmy odrobinę czas w nowoczesnej aranżacji lub przywróćmy dawny blask wiekowemu wnętrzu. Jaką moc mają podłogi Basilica. Charakterstyczną cechą tej kolekcji jest brak fazowanych krawędzi, dzięki czemu podłoga sprawia wrażenie, jakby wykonano ją z jednego kawałka drewna. Niezwykła. Niezapomniana. Klasyczna. Piękna.

Kolorystyka
KOLEKCJA ORIGINAL CHAPEL CATHEDRAL
Cofnijmy się o kilkaset lat dzięki kolekcji Cathedral. Oto drewniana podłoga, która najpełniej oddaje ideę postarzania drewna. Inspirowana najwspanialszymi katedrami i zamkami Europy, ta niezwykle bogata kolekcja przyciąga wzrok kolorystycznymi efektami płomienia na surowych deskach oraz ręcznie docinanymi krawędziami. Każda deska snuje swoją historię. To opowieść o minionych wiekach i upływającym czasie.

Kolorystyka


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcieKOLEKCJA ORIGINAL CHAPEL HERMITAGE
Zarówno w życiu, jak i we wnętrzach nie wszystko musi być eleganckie i subtelne. Odrobina surowej estetyki z pewnością doda aranżacji charakteru. Dzięki zastosowaniu specyficznego sposobu obróbki - specjalnych pił taśmowych - deski z kolekcji Hermitage mają delikatną, nieregularną strukturę. Poprzeczne pasy - ślady po użyciu piły - nadają drewnu surowego wyglądu. Wybór tej podłogi do przestrzeni mieszkalnej lub pomieszczenia do pracy pozwoli uzyskać wnętrze, które aż kipi energią i charakterem.

Kolorystyka


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcieKOLEKCJA ORIGINAL CHAPEL CONVENT
Ta kolekcja chyba najlepiej oddaje naszą ideę tworzenia podłóg z własną historią. Mariaż serii postarzanych podłóg drewnianych Cathedral z surowością serii Hermitage przywodzi na myśl moment wkraczania do odległej, nieco zapomnianej kaplicy lub proces zdobywania XV-wiecznych wież kościelnych.

Kolorystyka


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcieKOLEKCJA ORIGINAL CHAPEL PARISH
Jest coś wyjątkowego w stąpaniu bosymi stopami po najwyższej jakości drewnianej podłodze, której dotyk jest tak niezwykle przyjemny i komfortowy. To prawdziwa terapia sensoryczna. Nawet najlepsze rozwiązanie można jednak jeszcze udoskonalić. Nasza kolekcja Parish łączy w sobie naturalne bogactwo i rysunek drewna z aksamitną powierzchnią, której dotyk jest prawdziwą rozkoszą dla stóp. Specjalny proces szczotkowania podkreśla słoje i strukturę desek, sprawiając równocześnie, że są one niezwykle miękkie w dotyku. Piękne sęki oraz rysunek o spektakularnym charakterze nadają podłodze życia, tworząc jej autentyczną głębię, fakturę i charakter.

Kolorystyka


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcieKOLEKCJA ORIGINAL CHAPEL MINSTER
Fale uderzające o brzeg, niemiłosiernie palące słońce, smagający wiatr – kolekcja podłóg Chapel Minster została zainspirowana surowymi żywiołami. Wyjątkowy, lekko spłowiały, wygląd podłóg to efekt intensywnego procesu koloryzacji obejmującego nie mniej niż 17 różnych czynności, głównie przeprowadzanych ręcznie. W ten sposób otrzymuje się podłogę o wyraźnej strukturze; naprawdę wyjątkowy produkt.

Kolorystyka


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcieKOLEKCJA ORIGINAL CHAPEL MONASTERY
Niezwykle szerokie deski będące fundamentem serii Chapel Monastery oddają skalę wnętrz, do jakich zostały stworzone. Rozmiar i styl elementów czynią tę kolekcję idealnym rozwiązaniem do dużych, prestiżowych, otwartych przestrzeni, w których podłoga ma oddziaływać z niespotykaną siłą.

Kolorystyka


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcieKOLEKCJA ORIGINAL CHAPEL ABBEY
Czasami, zamiast płynąć z prądem, trzeba po prostu sie zatrzymać i nie dać się porwać przez nurt. Trzeba iść pod prąd; wyróżnić się, zrobić coś na przekór lub (jak w tym przypadku) w poprzek. Serię Chapel Abbey tworzą małe elementy wykonane z drewna, które zostało przecięte w poprzek włókien i przyklejone do sklejki. W ten sposób udało się stworzyć naprawdę jedyną w swoim rodzaju podłogę. Wystarczy raz na nią spojrzeć, aby przekonać się o jej oryginalności. Chapel Abbey jest niepowtarzalna i nie da się jej porównać do żadnej innej drewnianej podłogi. Pozostawia niezatarte wrażenia, jest spektakularna.

Kolorystyka


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcieKOLEKCJA ORIGINAL CHAPEL PRIORY
Szukają Państwo podłogi, która będzie równie wytrzymała, co piękna? Takiej, która zniesie uderzenia tysięcy stóp, które będą chodziły po niej każdego dnia? Podłogi, dzięki której komercyjny projekt będzie sprawiał wrażenie, że wszystko w nim jest dokładnie na swoim miejscu? Nie muszą Państwo dalej szukać. Nasza kolekcja Priory to najwyższej jakości wąskie deski łączące się ze sobą przy pomocy spoin stykowych, tworzące w ten sposób jednolitą przestrzeń, która zachwyca swoim pięknem, jest wystarczająco twarda, niezwykle łatwa w utrzymaniu i wyjątkowo trwała.

Kolorystyka


* Aby powiększyć, kliknij wybrane zdjęcie

Top