Konkurs na najlepsze projekty deweloperskie CEPIF 2008 rozstrzygnięty. Znamy już wyniki trzeciej edycji konkursu "The CEPIF & The International Herald Tribune CEE Best Project Awards". Za tą długą anglojęzyczną nazwą kryje się coroczny konkurs organizowany przez firmę CEE Property Group we współpracy z dziennikiem "Herald Tribune" na najlepsze projekty deweloperskie z Europy Środkowo - Wschodniej. Nieruchomości konkurowały w siedmiu kategoriach: biurowce, centra handlowe, apartamentowce, hotele, centra logistyczno-magazynowe, rewitalizacje, a także tzw. mixed project.
Te ostatnie to budynki, które łączą dwie funkcje - może być to na przykład biurowiec z częścią mieszkalną albo centrum handlowe plus magazyn. Pod uwagę brane były tylko te projekty architektoniczne, które oddano do użytku do kwietnia tego roku. Zwycięzców wybierano w dwóch etapach: w głosowaniu internetowym oraz bezpośrednio przez uczestników targów CEPIF (Central Europę Property Investment Fair), które odbyły się w maju 2008 w Warszawie. CEPIF (Central Europę Property Investment Fair), - To konkurs przeznaczony dla branży deweloperskiej z całej Europy Środkowo - Wschodniej. W głosowaniu brali więc udział architekci, przedstawiciele branży budowlanej, analitycy rynku nieruchomości - tłumaczy Emilia Puławska, wiceprezes zarządu red. Net Media.

Z naszych realizacji "Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar" w Poznaniu zwyciężyło w kategorii "mixed project". a poznański hotel "Andersia Tower" wygrał jako najlepiej zaprojektowany hotel w Europie Środkowo-Wschodniej. Cieszy nas to tym bardziej, że w obu przypadkach parkiety z naszej firmy są niewątpliwie ozdobą każdego z tych obiektów.


Galeria


* Aby powiększyć proszę kliknąć w wybrane zdjęcie.

Referencje od Hochtief Budowa roku 2007 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 1 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 2 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 3 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 4 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 5 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 6 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 7 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 8 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 9 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 10 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu<br>Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 11 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu<br>Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 12 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 13 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 14 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 15 Podłogi drewniane w sali fitnes w hotelu Andersia Tower. Realizacja w Poznaniu. Zdjęcie nr: 16
Top