Drewno tarasowe jest nie tylko modne i praktyczne, ale również nadaje powierzchniom specyficzny ciepły klimat nawet w chłodne dni. Z tego względuw ostatnich latach deski tarasowe zdobyły uznanie nie tylko wśród użytkowników prywatnych, przy aranżacji terenów wokół budynków mieszkalnych, ale również wśród architektów urządzających miejsca użyteczności publicznej jak parki, skwery, mosty, urzędy czy centra handlowe.

Firma BORTNOWSKI zajmuje się powierzchniami drewnianymi już od ponad 20 lat. Nasze realizacje w parkietach są widoczne w całej Polsce. Teraz od 11 lat na bazie rosnącej popularności budujemy również tarasy i elewacje. Coraz częsciej wykonujemy drewniane egzotyczne powierzchnie także w luksusowych obiektach jak hotele, ośrodki SPA, czy nadmorskie kurorty zarówno w kraju, jak i za granicą. Przy aranżacji terenów zielonych i zewnętrznego odpoczynku często zestawiamy zawsze modne drewno z klinkierem, kamieniem, metalem i szkłem. Takie rozwiązania w naszych realizacjachsą widoczne zarówno w koncepcjach ultranowoczesnych, jak i klasycznych.

Stosowane przez nas gatunki drewna egzotycznego muszą mieć doskonałe właściwości dekoracyjne oraz wysoką twardość przy bardzo dużej odporności biologicznej. Ponieważ zapewniamy przez nas wykonanym powierzchniom znaczną trwałość, a naszym klientom brak problemów w czasie użytkowania, nie stosujemy do montażu wszystkich oferowanych na rynku gatunków drewna tarasowego. Poza naszym własnym importem głównym dostawcą na nasze realizacje jest firma DLH POLAND.

Zapewniamy naszych klientów, że udzielona przez nas 3 letnia gwarancja daje zawsze pewność wysokiej jakości, a realizacje wykonane w ciągu ostatnich lat zaufanie do naszej wiedzy i fachowości.


Bieżące realizacje

* Aby przejść do galerii proszę kliknąć w wybrane zdjęcie.
Zakończone realizacje

* Aby przejść do galerii proszę kliknąć w wybrane zdjęcie.
Top